Testy na ojcostwo Wrocław

Biuro Detektywistyczne MW

Testy na ojcostwo we Wrocławiu

Testy na ojcostwo we Wrocławiu na wykonuje się w celu rozwiania wątpliwości do co tożsamości ojca dziecka. Testy na ojcostwo we Wrocławiu można wykonać także z własnej inicjatywy, nie tylko na zlecenie sądu. Testy na ojcostwo, które oferujemy we Wrocławiu, mają za zadanie zaprzeczyć ojcostwu danego mężczyzny lub je potwierdzić. Wykonujemy je z mikrośladów biologicznych, co jest niestandardową metodą, jednak daje szersze możliwości pozyskania materiału.

Kiedy warto pomyśleć o przeprowadzeniu testu na ojcostwo? Wrocław

W celach sądowych testy DNA na ojcostwo (Wrocław) pozwalają na wydanie opinii, która stanowi dowód w trakcie postępowania sądowego. Test na ojcostwo (Wrocław) jest niezbędny podczas sprawy rozwodowej lub o alimenty. Natomiast nie tylko w tych sytuacjach sięga się po testy na ojcostwo (Wrocław). Jeżeli istnieje jakakolwiek wątpliwość w tej kwestii lub podejrzenie o możliwym ojcostwie danego mężczyzny, testy DNA również przychodzą z pomocą. Zarówno zainteresowany ojciec, jak i matka dzięki testom na ojcostwo (Wrocław) mogą sprawdzić, który z partnerów jest biologicznym ojcem dziecka.
Jest to sposób na uzyskanie jednoznacznej odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie, które często jest powodem ogromnego stresu i niepokoju. Usługa, którą oferujemy, ma przywrócić Ci komfort – przecież nikt z nas nie lubi tkwić w niepewności.

Jak pobrać materiał DNA? Testy na ojcostwo Wrocław

Materiał DNA musi pochodzić od domniemanego ojca dziecka. Przed pobraniem próbki upewnij się, że przedmiot, który chcesz wykorzystać, był użytkowany właśnie przez tę konkretną osobę lub należał do niej. Stuprocentowa pewność co do pochodzenia materiału da Ci jednoznaczny wynik testu na ojcostwo Wrocław. Nie zawsze możliwe jest pozyskanie materiału biologicznego z wymazu z policzka. Na szczęście jest na to rada! W przypadku testów DNA, które Ci oferujemy we Wrocławiu, wystarczą przedmioty użytku codziennego, na których pozostają mikroślady DNA wskutek kontaktu z ciałem człowieka. Jesteśmy w stanie pobrać próbkę do badania z mikrośladów dzięki wysokiej klasy profesjonalnemu sprzętowi, którym dysponujemy. Jest to zatem procedura w stu procentach bezpieczna. Skąd możemy pozyskać mikroślad DNA? Oto przykłady:

  • ślady krwi,
  • włosy z cebulkami (min.5),
  • używana szczoteczka do zębów (wielokrotnego użytku),
  • zużyta chusteczka higieniczna,
  • zużyta prezerwatywa lub ślady nasienia,
  • guma do żucia (po min. 10–15 minutach żucia),
  • niedopałek papierosa (filtr),
  • paznokieć.

Testy na ojcostwo Wrocław

Podsumowując – dzięki nam uzyskanie odpowiedzi na Twoje wątpliwości jest niezwykle proste. Jeżeli poszukujesz testu na ojcostwo we Wrocławiu, a zależy Ci na skuteczności i profesjonalizmie, zgłoś się do nas. Ze względu na specyfikę naszej pracy podchodzimy indywidualnie do każdego klienta i zachowujemy pełną dyskrecję podczas pracy, dlatego zachęcamy do osobistego kontaktu!