Detektyw Wrocław - cennik

Biuro Detektywistyczne MW

Detektyw we Wrocławiu - cennik

Każda sprawa, z którą zwracają się Państwo do nas jest rozpatrywana indywidualnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz warunków współpracy prosimy o kontakt z naszym biurem we Wrocławiu – detektyw Wrocław.

Wycena usług detektywa dokonywana jest na podstawie informacji pozyskanych podczas spotkania ze zleceniodawcą i zależy od kilku czynników min. czasu wykonywania usługi, dostępnych informacji i środków.

Detektyw Wrocław – cennik

Przed zleceniem czynności detektywowi powinniście się Państwo zastanowić czy chcecie mieć taniego detektywa czy skutecznego prywatnego detektywa? Ile powinien kosztować? Wielokrotnie słyszymy pytania ile kosztuje prywatny detektyw? Tak, jak wiele osób pyta o to, tak samo wiele odpowiedzi. Rozpiętość cenowa usług detektywistycznych jest bardzo znacząca i zależy od różnych czynników, takich jak jakość usługi , jej zakres, finalizacja zlecenia w postaci raportu (lub nie), miejsce realizacji zleceń.

 
Niektórzy prywatni detektywi celowo – na wstępie, czy ogłaszając się w różnego rodzaju mediach – podają stawki niskie, odstające od średniego cennika. Dopiero w trakcie realizacji usługi, okazuje się, że jego cena jest o wiele wyższa, a w finale przewyższa standardowe ceny. Dlatego do cen znacząco niższych od rynkowych należy podchodzić z wyjątkową ostrożnością.
Wrocławski detektyw Marcin Wasilewski

Konsultacja z detektywem 200 zł

Spotkanie z detektywem odbywa się w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie; możliwy jest także stały pobyt u klienta w uzgodnionym okresie. Zlecenia krótkoterminowe mogą być wycenione wg stawek godzinowych.
Przy długotrwałej współpracy z firmami ceny podlegają negocjacji.
Cena usług detektywa określa jego profesjonalizm, skuteczność i zaangażowanie. W naszej pracy liczy się efekt. Niemożliwe jest przeprowadzenie całodziennej (8-godzinnej) obserwacji za cenę kilkuset złotych, czy zebranie dowodów zdrady za 2 tysiące. Praca detektywa jest bardzo absorbująca i czasochłonna, częstokroć to wiele dni, czy tygodni pracy nad sprawą po 10-14 godzin na dobę.
 
Wysokie ceny pracy prywatnych detektywów wynikają przede wszystkim z tzw. kosztów logistycznych (samochody, paliwo), ludzie (ilość specjalistów niezbędnych do zaangażowania w sprawę), wykorzystywania podczas sprawy kosztownego profesjonalnego sprzętu, kosztów dodatkowych (informatorzy).
 
Jeśli jednak sądzicie Państwo, że prywatny detektyw to człowiek, który jedynie śledzi i robi zdjęcia bądź kręci filmy- jesteście w błędzie. Dobrzy detektywi mają wielorakie doświadczenie zawodowe oraz wykształcenie z różnych dziedzin: prawne, psychologiczne, informatyczne, technologiczne, ekonomiczne, potrafiący doskonale wykonywać swoje zadania w rozmaitych okolicznościach i wśród różnych ludzi i kręgów, łączący rozmaite techniki i metody pracy.
 
To także mozolna praca intelektualna, wymagająca nadzwyczajnych umiejętności łączenia faktów, szukania tropów, przewidywania zachowań osób, których dotyczy sprawa. Zlecając sprawę cywilną (obyczajową, rodzinną), najlepiej udać się do detektywa posiadającego wiedzę prawną i psychologiczną bądź agencji takie osoby zatrudniającej.

Dla wielu ludzi, którzy chcą skorzystać z usług profesjonalnego detektywa, bardzo duże znaczenie ma cena. Ze względu jednak na złożoność pracy, którą należy włożyć w prowadzenie każdej sprawy, nie ma możliwości ustalenia stałego cennika. Skąd zatem wiedzieć, ile należy zapłacić detektywowi za jego działania?

 

Detektyw Wrocław – cennik

Otóż ze względu na to, że każda sprawa jest rozpatrywana inaczej, to ich ceny także są dostosowane indywidualnie. To jedyna rozsądna opcja rozliczenia, gdyż każdy z wątków, które zdecydujemy się przyjąć, jest naprawdę inny i potrzebuje różnego planu działania. Z tego względu cena jest wyliczana indywidualnie na podstawie wielu elementów.

W odróżnieniu od innych detektywów we Wrocławiu oraz innych miastach – my bierzemy pod uwagę wiele czynników i aspektów, które także mogą mieć znaczący wpływ na cenę ostateczną naszych usług. Zanim poprosimy o zapłatę, klient będzie wiedział, co ile kosztowało i jakie efekty nam to przyniosło.

Jak już wspomnieliśmy, wiele nieuczciwych agencji wpierw kusi atrakcyjną ceną, a potem bez wiedzy klienta ją podnosi, więc na finalnym rachunku kwota ta jest wyższa, niż zapowiadano. My natomiast, z racji tego, że jesteśmy szczerzy i rzetelni uczulamy – praca detektywów jest bardzo złożona i długa. Nie należy się więc spodziewać niskich kwot, biorąc pod uwagę ogrom pracy, który specjaliści muszą włożyć w swoje działania, aby odnieść sukces. Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, to zapraszamy do kontaktu.