Grafologia - Wrocław

Biuro Detektywistyczne MW

Grafologia we Wrocławiu

Każdy człowiek jest wyjątkowy i posiada zestaw pewnych unikalnych cech, które pozwalają mu wyróżnić się spośród innych. Nie ma dwóch identycznych odcisków palców, tak samo jak nie istnieją dwa takie same charaktery pisma. Swój podpis składasz na różnego rodzaju dokumentach i nierzadko pełni on rolę elementu służącego zatwierdzeniu istotnych ustaleń. Coraz częściej jednak można spotkać się z sytuacjami, w których inni próbują go podrobić. Jak w takim wypadku dowieść swoich racji? Najrozsądniej będzie zaopatrzyć się w solidne dowody i w tym celu skonsultować się ze specjalistami. Jeżeli miejscem Twojego zamieszkania jest Wrocław, grafologia, czyli technika śledcza służąca badaniu autentyczności pisma, w której jesteśmy biegli, okaże się nieoceniona!

Jak odróżnić prawdziwy tekst od imitacji i zidentyfikować jego autora? Grafologia Wrocław

Wystarczy, że dostarczysz nam dokument, na którym widnieje odręcznie napisany tekst. Dokonamy jego szczegółowej analizy i porównamy z autentycznymi notatkami sporządzonymi przez Ciebie. Podczas prowadzonej ekspertyzy bierzemy pod uwagę wiele różnych czynników, podchodząc do zadania w kompleksowy sposób. Należą do nich między innymi:

  • odstępy między poszczególnymi literami,
  • nacisk pisma,
  • wielkość liter,
  • szerokość oraz stopień pochylenia liter.

Wbrew pozorom te wszystkie informacje mogą nie tylko potwierdzić bądź zaprzeczyć temu, że konkretne słowa zostały napisane przez Ciebie. Na ich podstawie nierzadko jesteśmy również w stanie zidentyfikować wiek, płeć i stan emocjonalny autora w chwili tworzenia przez niego tekstu. Może okazać Ci się to przydatne, gdy otrzymałeś odręcznie sporządzoną, anonimową wiadomość i chcesz dowiedzieć się, kto jest odpowiedzialny za jej powstanie lub wtedy, gdy musisz dowieść tego, że to nie Ty złożyłeś podpis na dokumencie. Badaniu grafologicznemu jesteśmy w stanie poddać zarówno długie listy, jak i krótkie teksty złożone z zaledwie kilku słów.

Grafologia we Wrocławiu - Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia

Jeśli interesuje Cię grafologia – Wrocław, a zwłaszcza znajdujące się w nim nasze biuro detektywistyczne stanowi właściwy kierunek. Zapewniamy pełną dyskrecję i z jednakowym zaangażowaniem podchodzimy do każdej sprawy. O naszej skuteczności decyduje wykwalifikowana kadra, która dysponuje doświadczeniem, szeregiem specjalistycznych umiejętności, a także najwyższymi zdolnościami komunikacyjnymi. Z przyjemnością udzielimy Ci niezbędnej pomocy, zawierając współpracę na jasnych, zrozumiałych i co najważniejsze, korzystnych zasadach. Uwielbiamy nowe wyzwania, a do naszej pracy podchodzimy z prawdziwą pasją. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług grafologicznych we Wrocławiu!