Testy DNA Wrocław

Biuro Detektywistyczne MW

Badanie na obecność narkotyków przy użyciu analizy włosów - testy DNA Wrocław

Jako nieliczni mamy dostęp do profesjonalnych testów DNA (Wrocław) na obecność narkotyków wykonywanych z próbek włosa tzw. „HAIR DRUG TESTING” Ponieważ wzrost włosów jest zasilany przez krwiobieg spożycie substancji odurzających lub alkoholu można wykazać analizując małą próbkę włosów (3-6 włosów).

Niektóre z używek możliwych do wykrycia: Kokaina (kokaina i benzoiloekgoniny), marihuana, opiaty (kodeina, morfina ,heroina), metamfetaminy, (met / amfetamina i ecstasy) i fencyklidyny (PCP), alkohol.

Niewątpliwe zalety tej metody badania to:

Należy pamiętać, że analiza DNA włosa nie wykryje świeżego kontaktu z narkotykiem. Potrzeba około 1 tygodnia, aby substancje mogły wbudować się w strukturę włosa.

Test na wierność partnera poprzez analizę DNA mikrośladów. Testy DNA Wrocław.

Analiza śladów biologicznych umożliwia porównanie DNA wyizolowanego z przedmiotów (np.bielizna ). Możemy zbadać, na podstawie testów DNA (Wrocław) wyizolowanego z dwóch śladów, czy pozostawione zostały przez tę samą osobę, czy należą do różnych osób i jakiej płci.

Zestaw 16 markerów DNA oznaczanych w laboratorium obejmuje wszystkie markery stosowane przez amerykańskie służby (FBI, system CODIS – 13 markerów) oraz służby europejskie (10 markerów DNA).

Unikalne metody izolacji DNA oraz analizy próbek umożliwiają oznaczenie nawet silnie zanieczyszczonych lub zdegradowanych śladów biologicznych.

Test na zaprzeczenie / potwierdzenie ojcostwa. Testy DNA Wrocław.

Proponujemy również testy DNA we Wrocławiu na potwierdzenie / zaprzeczenie ojcostwa wykonywane z mikrośladów biologicznych, czyli niestandardowych materiałów.

Jeśli z jakichkolwiek przyczyn niemożliwe jest pobranie materiału biologicznego z wymazu z policzka, istnieje możliwość wyizolowania DNA z materiałów takich jak:

Analiza chromosomu Y. Testy DNA Wrocław.

Analiza DNA stanowi dogodne narzędzie pozwalające na udzielenie ostatecznej i rozstrzygającej odpowiedzi na pytanie, czy dwoje ludzi należy do tej samej linii ojcowskiej.

Powiązanie genealogii z genetyką dało początek nowej dziedzinie badawczej, a także stworzyło nowe, o wiele potężniejsze możliwości ustalania pokrewieństwa i powinowactwa między ludźmi.

W genealogii genetycznej wykorzystuje się analizę chromosomu Y oraz mitochondrialnego DNA (mtDNA), ponieważ w tych strukturach zmiany zachodzą bardzo wolno, dlatego możliwe jest ustalenie korzeni nawet sprzed setek tysięcy lat.

Czasem w życiu zdarzają się sytuacje, w których nasza pewność co do pewnych kwestii zostaje mocno podważona. Jedną z nich jest np. ojcostwo. W przypadkach kiedy nie jesteśmy całkowicie przekonani, że dziecko, które wychowujemy, jest nasze, przydać się mogą testy DNA. Wrocław to miasto, na którego terenie je realizujemy.

Testy DNA we Wrocławiu

Testy genetyczne to jednak nie tylko próby ustalenia ojcostwa. Można je skutecznie wykorzystywać także do innych celów, takich jak badanie na obecność narkotyków, test na wierność partnera czy potwierdzenie powinowactwa.

Jako profesjonalni detektywi zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, że niekiedy próbka DNA to jedyny ślad, który może nam pomóc w rozwiązaniu zagadki. Dlatego też realizujemy specjalistyczne usługi z zakresu badań genetycznych, które pozwalają nam na zdobycie mnóstwa istotnych informacji, które mogą przydać się w sprawie, z którą przychodzi do nas klient.

Dlaczego warto nas wybrać? Testy DNA Wrocław

Ponieważ jesteśmy rzetelnymi specjalistami, którzy zajmują się tym już od wielu lat. Posiadamy ogromne doświadczenie, wiedzę i uprawnienia do przeprowadzania takich testów DNA (Wrocław), dzięki czemu masz pewność, że ich wynik będzie w stu procentach prawdziwy i pewny.

Przeprowadziliśmy już dziesiątki spraw, które wymagały wykonania testu DNA (Wrocław), co pozwoliło nam na znaczne rozszerzenie naszych umiejętności w tej dziedzinie. Dzięki temu oferujemy dziś bardzo szeroki wachlarz usług związanych z badaniami genetycznymi. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.